top of page
DSC_0007.JPG

O NÁS

KTO SME

MARELS s.r.o. je rodinná firma sídliaca v Senici zaoberajúca sa technickými zariadeniami budov – najmä kúrením a vodou, elektrotechnikou - revízie a výroba rozvádzačov, správou budov a maloobchodným predajom.

Existujeme od roku 2004. Máme za sebou roky skúseností, sme spoľahliví a diskrétni.


 

NIEČO Z HISTÓRIE

Spoločnosť vznikla v roku 1998 s názvom ROZEMONT, spol. s r. o., ktorej hlavným predmetom činnosti bola výroba elektrických rozvádzačov. V roku 2004 došlo k rozšíreniu portfólia činností a zároveň k zmene názvu na MARELS, s. r. o. V roku 2011 sa spoločnosť presťahovala do vlastných nových priestorov, aby mohla v dôstojných podmienkach poskytovať služby svojim partnerom a zákazníkom.

PORTFÓLIO ČINNOSTÍ 

Kompletné riešenie pre 

Vašu stavbu kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, sprostredkovateľská činnosť, vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo, montáž a opravy meracej a regulačnej techniky, projektovanie alebo konštruovanie vyhradených elektrických zariadení, opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť, opravy a montáž určených meradiel, montáž, oprava, údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení, výroba vyhradených elektrických zariadení, zabezpečovanie služieb, potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov, správa bytového fondu, správa nehnuteľností, montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení plynových 

O nás: About

NAŠI PARTNERI

honeywell.jpg
oventrop logo.jpg
sprava logo.jpg
legrand.jpg
schneider.jpg
siemens.jpg
zenservis.jpg
O nás: Services
bottom of page